dodatkowy podtytuł

dodatkowy podtytuł

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego

07.01.2024 r.

1. Przeżywamy dziś Święto Chrztu Pańskiego. Dzisiejszy dzień kończy liturgicznie okres Bożego Narodzenia, ale zwyczajowo do 02 lutego śpiewamy w kościołach kolędy i pozostawiamy wystrój bożonarodzeniowy.

2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy otworzyli swoje domy na Boże błogosławieństwo związane z wizytą kolędową, za serdeczne przyjęcie, miłą, rodzinną i modlitewną atmosferę, za wszelkie wyrazy życzliwości oraz ofiary kolędowe i na prace prowadzone w naszej parafii. Za wszelkie dobro niech Pan Bóg wszystkim wynagrodzi.

3. Bardzo serdecznie proszę w najbliższą sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła rodziny: Deska i Gawin.

4. W przyszłą niedzielę podsumowanie ekonomiczno-gospodarcze minionego roku i plany na nowy rok.

5. Jest do nabycia Tygodnik Katolicki „Niedziela”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i ubogacania się jej treściami.

6. W poniedziałek i środę dalsza część kolędy (od godz. 9.00)

08.01.2024 r. – ul. Dąbrówka i Mikołaja z Wilkowiecka

(od Mokrej do P. Gałkiewicz)

10.01.2024 r. – ul. Mikołaja z Wilkowiecka (od P. Wojtyrów)

10.01.2024 r. – Kolęda dodatkowa (od godz. 16.00)

Proszę o zgłaszanie telefonicznie lub osobiście. Jestem do dyspozycji wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie.