Projekty

Z dniem 05 marca 2023 roku Parafia Katolicka św. Mikołaja B.W. w Wilkowiecku ogłasza przetarg na wykonanie prac termomodernizacyjnych kościoła Szczegółowe informacje w zakładkach dotyczących poszczególnych obiektów.

Przypominam równocześnie, kościół jest wpisany do Rejestru Zabytków Województwa Śląskiego.

W związku z powyższym, firma zgłaszająca pragnienie udziału w pracach termomodernizacyjnych kościoła musi posiadać uprawnienia budowlane i konserwatorskie oraz inspektora nadzoru i kierownika budowy, którzy posiadają takie uprawnienia.

Szczegółowe informacje w zakładce Przetargi.

Dodatkowe zapytania można kierować mailowo lub telefoniczne. Dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie www.parafiawilkowiecko.pl w zakładce KONTAKT.

• Przetargi

dodatkowy podtytuł

Z dniem 31 marca 2023 roku zakończył się przetarg na wykonanie prac termomodernizacyjnych kościoła i plebanii naszej Parafii.

W przedmiotowym postępowaniu przetargowym wybrano ofertę złożoną przez:

ZAF Sp. z o.o.

ul. Władysława IV 28

81-361 Gdynia

NIP 9592026540

Wykonawca spełnia warunki w postępowaniu, a jego oferta była zgodna z przyjętymi kryteriami oceny ofert.

Jednocześnie informuję, że w przedmiotowym postępowaniu nie złożono innych ofert.

Szczegółowe informacje w zakładce Termomodernizacja.

• Zrealizowane